Увійти
Андрій запитує:
Добрий день шановна громадська організація! Допоможіть будь ласка знайти відповідь на питання! У 2015 році мене мобілізували, на час мобілізації мав кредит! віддав довідку про призов по мобілізації до банку! мені перерахували всі штрафи та пені і вийшла сума 8000 грн залишилося погасити! погасив 7200грн, перебуваючі в зоні проведення АТО батьки виплачували кредит! коли залишалося 800грн батько приїхав до відділення банку а там йому сказали що я не надав повторно довідку що є мобілізований і сума збільшилась до 3900грн! документи були надані повторно, але суму кредиту банк не переглянув і не зняв з мене штрафи, тобто надали кредитні канікули знову! я попросив розібратися з сумою, пообіцяли переглянути ці штрафи! але пройшло майже півроку ніхто нічого не переглянув і зараз звонять і говорять що ніхто нічого не буде перераховувати а сума збільшилась до 4900 грн і погрожують надалі її нарощувати! написав заяву до банку де зазничив що вони порушують закон але нічого не змінилося! дякую Вам
Відповідь:

Доброго дня!

Вам потрібно виконати наступні дії при наступних обставинах:

1 . У разі наявності у Вас письмового листування із банком, чи направленого їм листа і відсутності відповіді від банку, - Ви маєте право звернутися до суду і в примусовому порядку (через судове рішення) зобовязати перерахувати відсотки.

2. У разі лише усних звернень, Вам слід направити їм листа із  проханням перерахувати відсотки. Якщо відповідь, яка надійде, не забезпечить виконання гарантій учасника АТО або взагалі не надійде Вам - Ви звертаєтесь все рівно до суду. Листи потрібно або особисто вручати із відміткою на другому екземплярі про прийняття, або направляти рекомендованим листом із повідомленням та описом вкладення.

   Це є загальна інформація, більш детальна при безпосередньому зверненні.

 

З повагою,
Шумар Дмитро,
юрист громадської приймальні ГО "MART",
м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 703,
http://mart-ngo.org.ua/ua/,
тел. (0462) 93-83-30, 063-560-52-00
Вам допомогла ця інформація? Так Ні