Увійти

13

черв. 2017

В Чернігові презентують результати проекту «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин»

У четвер, 15 червня, о 14.00  у підприємстві «Навчально-методичний центр» за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а, ауд. 211., в межах плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» відбудеться прес-конференція та тему «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин».

Речники заходу:

  • Дмитро Науменко, юрист громадської приймальні громадської організації «МАРТ»;
  • Дмитро Шумар, юрист громадської приймальні громадської організації «МАРТ»;
  • Альбер Черешко спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО;
  • Володимир Бобруйко, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуються представники ЗМІ, учасники АТО, їхні сім’ї та усі зацікавлені сторони.

Початок заходу о 14:00 год., реєстрація учасників та вітальна кава – 13:40 год.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 063 994 99 62.

Реалізація міні-проекту «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин» здійснюється ГО «Черкаський правозахисний центр» у партнерстві з ГО «МАRT», ГО «Закарпатська громада» в рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні». Реалізатором виступає громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

ГО «МАРТ»

comments powered by Disqus