Увійти

03

лист. 2017

Увага! Продовжено набір учасників (-ниць) на тренінг-презентацію «Організаційний розвиток простою мовою»

Громадська організація «МАRТ» продовжує набір учасників (-ниць) на тренінг-презентацію  «Організаційний розвиток простою мовою» для представників регіональних ОГС Чернігівської та Сумської областей.

Для учасників заходу ми підготували:

  • сесії з програмного та фінансового організаційного розвитку;
  • майстер-клас з теми «Принципи підходу, що базується на правах людини у діяльності ОГС»;
  • презентацію підходу ПРООН до організаційного розвитку та посібника «Про організаційний розвиток простою мовою»;
  • презентацію мережі організацій-хабів, як осередків розвитку ОГС;
  • екскурсію по Освітньому домі прав людини в Чернігові.

Кожен учасник (-ця) заходу  отримає в подарунок посібник «Про організаційний розвиток простою мовою». Посібник пояснює повний цикл процесів організаційного розвитку, які здійснюються відповідно до підходу ПРООН в Україні та упроваджуватимуться в рамках нового проекту ПРООН «Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини» (CSDR) у 2017-2022 рр. за фінансової підтримки Міністерство закордонних справ Данії.

Тренінг-презентація відбудеться 18 листопада 2017 року на базі Готелю Україна, м. Чернігів, проспект Миру, 33, 4-й поверх, конференц-зала. Детальніше про заходи та логістику буде повідомлено  згодом у програмі, яку буде надіслано відібраним учасникам.

Організатори забезпечують проживання (за потреби, учасникам із Сумської області)  та харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за наявності проїзних документів в обох напрямках).

Для участі у заході необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-EXOY1IpFaFR6MoSPrUzgYZ4gmj-pripa-1wPLK_YrK2kGA/viewform

Дедлайн подачі заявки — 17:00 015 листопада 2017 р. Кількість місць обмежена.

Ініціатива впроваджується громадською організацією «МАРТ» (www.mart-ngo.org.ua) у рамках проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Сергія Забари (ГО «МАRТ») (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 093-678-86-86).

comments powered by Disqus