Увійти
Опубліковано в Анонси , Новини

21

трав. 2018

Відкрито безкоштовну реєстрацію на покази «Чілдрен Кінофесту – 2018»

В Чернігові відкрито безкоштовну реєстрацію на покази п'ятого ювілейного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який відбудеться з 25 травня по 3 червня.

ChKF-297x42-Tschernigiv

Зареєструватися може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму на сайті «Чілдрен Кінофест». 

Зареєструватися на покази.

Відкриє фестиваль документальна стрічка про дику природу – «Земля: Один вражаючий день». Знята за допомогою найсучасніших технологій, вона кличе глядачів у подорож нашою планетою у компанії різноманітних тварин, та показує один день з їх життя. Спеціально для «Чілдрен Кінофесту» її озвучив Олександр «Фоззі» Сидоренко з гурту ТНМК.

У цьому році партнерами «Чілдрен Кінофест у містіЧернігові виступають телерадіокомпанія SVOBODA FM, Академія державної пенітенціарної служби та Чернігівський обласний молодіжний центр.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, Французького інституту в Україні, Британської ради в Україні, Goethe-Institut в Україні, Посольства Угорщини в Україні.

Генеральні партнери фестивалю:Представництво Європейського Союзу в УкраїніДитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)Державне агентство України з питань кіно

Генеральний партнер конкурсу дитячих фільмів: ОТП Банк

Фестиваль відбувається за підтримки: Київської міської державної адміністрації, Мережа кінотеатрів «КіноКиїв», Goethe-Institut в УкраїніФранцузького інституту в УкраїніПосольства Угорщини, Британської Ради в Україні

Організатор:Артхаус Трафік

Інформаційна підтримка:Твой малыш, ПіксельФонд «Інтер – дітям», Теленеделя

4mama, oKinoWoMoДіти в містіuaua.info

comments powered by Disqus