Увійти
Опубліковано в Анонси

20

черв. 2018

Презентація книги Енвера Джулімана "Примирення: вказівники вздовж шляху"

Як наблизити мир, не чекаючи закінчення війни? Як досягти порозуміння між частинами суспільства з різними точками зору та позиціями, переселенцями та громадами, які їх приймають? Книга Енвера Джулімана дає пояснення поняттям, які мають ключове значення в миротворчій діяльності, наприклад, істина, вина, культура спогадів, історія та заперечення. Вона відображає і конкретизує багато складних аспектів примирення людини з собою, між людьми, групами і країнами.
Книга «Примирення: вказівники вздовж шляху» про те, як ставитися до історії і як її інтерпретувати. І найголовніше, яку позицію зайняти по відношенню до наших ближніх: і до сусіда за дверима поруч, і до того, що живе на іншій стороні дороги. Але не тільки. Важливе нагадування про відповідальність, яку ми всі повинні розділяти. Автор книги звертається до таких «зберігачів» миру в суспільстві, як політики, релігійні лідери, художники, журналісти, ветерани війни, правозахисники, вчені і вчителі, нагадуючи їм про відповідальність в сфері примирення. 

Презентація книги "Примирення: вказівники вздовж шляху" відбудеться в просторі MediaHub за участі автора - Енвера Джулімана. 

Учасники заходу матимуть змогу отримати безкоштовний примірник книги. 

Енвер Джуліман - керівник департаменту з питань освіти в галузі прав людини та миру Норвезького Гельсінського комітету. Джуліман має досвід роботи в галузі освіти та миробудівництва, в галузі прав людини у Норвегії, Україні, Білорусі, Російській Федерації, Північному та Південному Кавказі та на Західних Балканах. Джуліман є одним із засновників Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" та активно сприяє її розвитку.

Енвер Джуліман є методологом та координатором Школи з прав людини для молоді республік колишньої Югославії, участь в якій взяли більше 12 000 учасників. Він заснував та керував регіональним проектом Коаліція Довіри на Південному Кавказі. Автор кількох книг у галузі конфліктології та посередництва («Будівництво мостів, а не стін», «Роль університетів у процесі побудови миру»), які перекладені на норвезьку, російську, білоруську, боснійську, хорватську та сербську мови. Викладач Університету Південно-Східної Норвегії. Сфера знань - примирення і миробудівнцтво.

Дата і час проведення: 22 червня з 19:00 по 21:00.

Адреса: простір MediaHub, Михайла Омеляновича-Павленка вулиця, 4/6, Київ.

 

 

comments powered by Disqus