Увійти
Опубліковано в Анонси

13

лист. 2018

Тренінг «Розробка, реалізація та оцінка проектів, спрямованих на розвиток та залучення громади»

До уваги активістів, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування Чернігова та Чернігівської області!

Громадська організація МАRТ оголошує конкурс на участь у тренінгу «Розробка, реалізація та оцінка проектів, спрямованих на розвиток та залучення громади», що відбудеться 26-28 листопада 2018 р. в м.Чернігів на базі Освітнього Дому прав людини-Чернігів (с.Количівка, пр. Луговий 1-Г).

Тренінг буде корисним для активістів, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування.
Під час тренінгу учасники матимуть змогу дізнатися як працювати так, аби досягати цілей організації, визначати та формулювати проблеми громади, працювати з потребами цільових груп.

Особлива увага на тренінгу буде зосереджена на питаннях розвитку громади та залучення до прийняття рішень. Під час тренінгу учасники зможуть розробити міні-проекти для вирішення конкретних проблем у розвитку громади.

Організатори забезпечують компенсацію проїзду (за наявності квитків), проживання та харчування під час тренінгу.

Для участі в конкурсі Вам необхідно заповнити заявку
https://bit.ly/2JYiYng

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 18.00, 20 листопада.

Програму тренінгу отримають учасники, запрошені до участі у тренінгу за результатами конкурсу.

Тренери:
Кирило Єкимов, Освітній Дім прав людини - Чернігів;
Руслана Бурова, ГО «МАРТ»

Тренінг відбудеться в рамках проекту "Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів" за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Схожі матеріали

  • Публічна лекція «Правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом: міжнародні стандарти та українська практика»
    Наразі відбувається реформування юстиції щодо дітей у конфлікті з законом. Організатори заходу хочуть привернути увагу, що питання розвитку системи правосуддя та ре-соціалізації щодо дітей у конфлікті з законом має базуватися на міжнародних стандартах прав людини. Доповідачі:Ельжбета Чиж, Гельсінський Фонд з Прав Людини (Варшава)Павло Пархоменко, Бахмацький районний суд Чернігівської області. Захід передбачає 20-хвилинні лекції доповідачів та дискусію за участі усіх присутніх. Кількість учасників заходу є обмеженою – до 40 осіб. Буде забезпечено онлайн-трансляцію і відео запис. Дата: 13 лютого 2019 рокуЧас: 11.00 – 13.00 Місце проведення: приміщення Міністерства юстиції України, за адресою м. Київ, провулок Рильського, 10, кімната 202. Публічна лекція проводиться громадською організацією MART та Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава) у партнерстві з Освітнім домом прав людини – Чернігів та Міністерством юстиції України в рамках проекту «Розвиток системи правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом в Україні» за фінансової підтримки програми RITA та Фонду Домів Прав Людини (Осло). Інформація про доповідачів:Ельжбета Чиж, Гельсінський Фонд з Прав Людини (Варшава)Павло Пархоменко, Бахмацький районний суд Чернігівської області. Реєстрація обов’язкова!Бажаючі взяти участь мають зареєструватись до 18:00 10 лютого за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKQPb1ddB71UXRmoKbk8a9VPAbUztwG6q7Tu887bzoVrtbkw/viewform
  • В Чернігові відбулась міжнародна конференція «Права і свободи людини та їх забезпечення в умовах несвободи»
    1 листопада 2018 року у Чернігові відбулась міжнародна науково-практична конференція «Права і свободи людини та їх забезпечення в умовах несвободи». Конференція продовжила традицію щорічних наукових форумів, започаткованих Академією Державної пенітенціарної служби спільно з Міністерством юстиції України та Міністерством освіти і науки України у 2016 році. У роботі заходу взяли участь вчені та спеціалісти державних органів, представники навчальних закладів, наукових установ та громадських організацій України та Білорусі, члени міжнародних правозахисних структур. Під час проведення конференції голова правління ГО MART Андрей Кинаш підписав Меморандум про співробітництво між Академія Державної пенітенціарної служби та громадською організацією MART, метою якого є співпраця та консолідація зусиль спрямованих на надання правової допомоги, освіта та просвітництво в сфері прав людини, проведення моніторингу дотримання прав людини, а також спільних адвокаційних компаній.
  • Країна гідності
    Можливість створити свою країну гідності сьогодні була в учнів 9-х класів ЗОШ №34 м.Чернігова, що знаходиться на Шерстянці. Команда ГО MART завітала до школи з метою пограти в “Країну гідності” - навчальну карткову гру для молоді, аби учні мали змогу дізнатись більше про соціальні права. Гравці діляться на команди і стають членами парламенту вигаданої країни, після чого приймають рішення про соціальну політику. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв'язки з соціальною політикою. Гра була створена в рамках проекту "Enter"! - забезпечення доступу до соціальних прав для молоді у рамках святкування 50-річчя Європейської соціальної хартії. Проект закликаний заохочувати розвиток молодіжної роботи та реакцію молодіжної політики у відповідь на обмеження, дискримінацію та насильство щодо молоді, а також сприяти доступу соціальних прав для всіх молодих людей.    
comments powered by Disqus