Увійти

19

січ. 2017

Громадські консультації – досвід Польщі

Зенон Колодзей, представник Helsińska Fundacja Praw Człowieka (Гельсінського Фонду з прав людини, Варшава), начальник відділу навчання, культури, спорту та туризму Староства повіту Велюнь (Польща), експерт проекту “Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик” під час підсумкової конференції проекту 18 січня 2017 року розповів про громадські консультації, як форму участі у процесі прийняття рішень – досвід Польщі.

Громадські консультації – досвід Польщі

Конференція стала підсумковим заходом проекту, що був присвячений практиці громадських консультацій на місцевому рівні і частиною семінару «Ефективні дії на виклики гуманітарної кризи: місцеві громади» в рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні». Одним із головних завдань конференції є обмін найкращими практиками та ініціативами, що виникли або здійснюються під час проекту “Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик”.

Проект «Співпраця місцевої влади і громадських організацій. Просування добрих практик» реалізується Громадською організацією «МАRТ» спільно з Гельсінським Фондом з Прав Людини (Польща), Центром гуманістичних технологій «АХАЛАР» (Україна) в рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, що фінансується коштами польської допомоги для розвитку Міністерства Іноземних Справ Республіки Польща та Канадського Міністерства Іноземних Справ, Торгівлі та Розвитку.

Джерело: prostir.ua

comments powered by Disqus