Увійти

23

трав. 2017

Юристи у шпиталі: ГО «MART» надає безкоштовну правову допомогу для учасників АТО

В Чернігові представники громадської організації «MART» та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідували хворих учасників АТО у 407 військовому шпиталі. Такі заходи організатори проводять з метою надання всього спектру правових консультацій, роз’яснень та представництва їх інтересів в судах. 

Юристи у шпиталі: ГО «MART» надає безкоштовну правову допомогу для учасників АТО

Невирішених питань, що полягають у правовій площині у бійців вистачає. Серед головних - отримання земельних ділянок, невиплачена грошова допомога, трудові питання, нарахування відсотків за кредитами за час участі в АТО, безкоштовне навчання дітей у вишах. 

Як зауважив директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко, вони два рази щокварталу приходять до цього шпиталю і надають консультації і роз’яснення. 

Роботи для юристів вистачає, адже на лікуванні в шпиталі перебувають учасники АТО з усіх регіонів України. Служителі Феміди тривалий час надавали правові роз’яснення учасникам АТО з болючих для них соціальних питань, а права декотрих потім відстоювали у суді. 

Джерело

comments powered by Disqus