Увійти

07

черв. 2017

Відео вебінару «Безплатне одержання ліків та лікарських засобів»

2 червня в межах плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» правозахисники провели вебінар за темою «Безплатне одержання ліків та лікарських засобів».

До вебінару долучилися представники ветеранських організацій, Державної служби у справах ветеранів АТО, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та місцевих центрів з надання БВПД.

Вебінар провели Дмитро Шумар та Дмитро Науменко  – юристи громадської приймальні ГО «МАРТ» та Української Гельсінської спілки з прав  людини в місті Чернігів.

Тих хто не зміг долучитись до вебінару, організатори запрошують до його перегляду за посиланням.

Завантажити презентацію можна за посиланням.

Усі зацікавлені сторони можуть й надалі надсилати свої питання з приводу нашої теми на електрону поштуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Реалізація міні-проекту «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин» здійснюється ГО «Черкаський правозахисний центр» у партнерстві з ГО «МАRT», ГО «Закарпатська громада» в рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні». Реалізатором виступає громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

comments powered by Disqus