Увійти

14

черв. 2017

МАНДРІВНА ОСВІТНЯ ВИСТАВКА «КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА» ЗАВЕРШИЛА СВОЮ РОБОТУ В МІСТІ ДНІПРО

 

Автор: Андрій Кінаш

13 червня мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права»  в місті Дніпро завершила Всеукраїнський тур, що був організований  Українською Гельсінською спілкою з прав людини http://helsinki.org.ua/  в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» http://edu.helsinki.org.ua за підтримки  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID в рамках проекту  «Права людини в дії»).

IMG 20170516 095450

 

Виставка проходила на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова. Виставка стала майданчиком для дискусій про права людини та актуальні проблеми, що турбують кожного відвідувача та громаду в цілому.

Гідами на виставці були студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій, які перед початком виставки пройшли навчання спеціальне навчання.

Відвідувачами стали учні Дніпровських шкіл, ВУЗів та всі відвідувачі бібліотеки.

Під час роботи виставки пройшла низка різноманітних  заходів. Серед них були приурочені Міжнародному дню боротьби з гомофобією та трансфобією (відзначається 17 травня), який був проголошений ООН у 2005 році з метою привернення уваги світової громадськості до суспільних проблем, викликаних появою Інтернету і новітніми технологіями. Також має на меті знизити цифрову нерівність. 

IMG 20170516 124837 1

21 травня відвідувачі виставки мали змогу долучитися до заходів приурочених Всесвітньому дню культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку. Цей день проголошений у 2002 році ООН з метою захисту культурного різноманіття як засобу досягнення процвітання, сталого розвитку і світового мирного співіснування. А також заходи до  Міжнародного дня боротьби з тероризмом. Цей день має на меті пре вирнути увагу до боротьби з усіма видами тероризму і насильства. Він був започаткований в Індії, тому що «тисячі молодих людей заманюють в терористичні табори та організації кожного року» ( відзначається21 травня).

1 червня мандрівна освітня виставка стала базою для проведення заходів приурочених Дню захисту прав дітей.

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» була розроблена у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ http://helsinki.org.ua/ MART http://mart-ngo.org.ua/uaза підтримки Міжнародного фонду “Відродження” http://www.irf.ua/i з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” http://edu.helsinki.org.ua/, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

comments powered by Disqus