Увійти
Опубліковано в Новини організації

28

вер. 2017

Демократія важлива сама по собі

Міжнародний день демократії щорічно відзначається 15 вересня. Це дуже важливе свято для світової громадськості. Тому в ООН запропонували всім державам, регіональним громадам, міжурядовим і неурядовим організаціям прийняти нове свято. Варто відзначити, що щороку Міжнародний день демократії має нову тему, яка в той момент, є особливо важливою.

В 2017 році вона звучить так: «Демократія і запобігання конфліктів». І не дивно, адже на даний момент, військова обстановка у всьому світі досить нестабільна. Зазвичай, у Міжнародний день демократії, проходить величезна кількість офіційних зустрічей та семінарів, де обговорюють найважливіші питання і намагаються знайти рішення різним проблемам.

«Демократія важлива сама по собі»: таку назву мало засідання Центру Правової Інформації, що відбулося 26 вересня в читальному залі Обласної бібліотеки для юнацтва. На нього був запрошений юрист громадської приймальні ГО MART Науменко Дмитро та учні ЗОШ №9 міста Чернігова.

- Що таке демократія, демократичні принципи та цінності, яка роль конкретної людини, зокрема підлітка, у демократичному суспільстві, розповів присутнім гість нашого заходу. Особливий наголос він зробив на тому, що права людини - це основа, фундамент демократії. Учні закріпили свої знання про свої права згідно з Конвенцією про права дитини та Загальною декларацією про права людини. Під час зустрічі говорили про форми учнівського самоврядування, як уособлення демократичної атмосфери в школі, формою самодіяльної організації дитячого життя у ній, важливим чинником самовиховання особистості, формування лідерських якостей. Зустріч пройшла у формі невимушеного спілкування. Сподіваємось стала корисною та цікавою для молоді.

22050637 1898759537042667 1788771469 o

 Джерело: Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА

comments powered by Disqus