Увійти

22

груд. 2017

Громадська організація MART оголошує старт нового проекту для молоді

Громадська організація «MART» розпочинає новий проект «Забезпечення участі у прийнятті рішень на місцевому рівні», що реалізується в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Проект спрямовано на активізацію і посилення спроможностей місцевих громад щодо прав людини для ефективного використання процедур впливу на вирішення проблем які представляють суспільний інтерес на місцевому рівні.

Цілі проекту:

  • Посилити потенціал місцевих громадських активістів, шляхом надання можливостей отримати компетентності й інструменти для ефективних дій на захист суспільних інтересів на місцевому рівні;
  • Включення до “порядку денного” органів місцевого самоврядування принципів прав людини, зокрема питань участі місцевих мешканців у процесі прийняття рішень, особливу увагу приділяючи тим, хто представляє уразливі групи.

Проект має 3 основні функціональні напрямки:

  • Дослідницький (оцінка на місцевому рівні) - проведення моніторингу й оцінки місцевої нормативної бази щодо принципів прав людини, підзвітності, прозорості, недискримінації та участі місцевих мешканців в процесі прийняття рішень. Особлива увага буде спрямована на вразливі групи населення.
  • Навчальний – учасники проекту отримають підготовку щодо прав людини, підходу до розвитку місцевої громади, що базується на правах людини та навики проведення оцінки участі місцевої громади у процесі прийняття рішень з використанням доступних методів і розробленого інструментарію.
  • Інформаційно-адвокаційний - проведення п’яти місцевих кампаній щодо забезпечення принципів прав людини та права на учать у прийнятті рішень, що включає організацію та проведення учасниками проекту у власних громадах інформаційних заходів, короткотермінових тренінгів та адвокаційних дій, пов’язаних з розробкою процедурних документів і включенням їх до порядку денного роботи органів місцевого самоврядування. Форми заходів обиратимуть самі учасники проекту.

Ці напрямки є взаємно інтегрованими і спрямованими на досягнення єдиних результатів.

Проект буде реалізовуватись у 5-ти регіонах Україні, в період з грудня 2017 року до кінця серпня 2018 року.

Проектом передбачено участь 5-ти команд з 5-ти областей України. До складу команд проекту будуть входити регіональний координатор та чотири місцеві активісти обрані конкурсним шляхом.

Тому уважно слідкуйте за новинами ГО «MART» на нашому сайті та ФБ-сторінці, щоб не пропустити можливість взяти участь у цьому проекті.

Ця інформація була представлена ГО «МАРТ» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї інформації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

comments powered by Disqus