Увійти

06

лют. 2018

Виставка Кожен має право знати свої права у Луганській області

Мандрівна виставка «Кожен має право знати свої права»  знову освоює нові горизонти і нові міста й містечка. Цього разу, а саме, 26-27 січня, презентації пройшли у Врубівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів Попаснянської районної ради Луганської області та 28-29 січня у Тошківському НВК "ЗНЗ - ДНЗ" Попаснянської райнної ради Луганської області.

27781803 1665987113467024 1319571772 n

Окрім мети познайомити місцевих учнів та освітян з виставкою та поглибити їх знання з прав людини, заходи мали стати частиною локальних тренінгів з освіти в сфері прав людини для навчальних закладів – учасників проекту "Глобальна освіта - знаємо права людини" проекту "Школа - територія прав людини".

Безумовно, проведення заходів із використанням виставки несе чималий освітній ефект, адже її наповнення створює не тільки майданчик для дискусій, а й для міркувань та емоційної участі. Так шкільні громади мали змогу не тільки отримати  інформацію про філософію, історію, еволюції прав людини, познайомитися з окремими стандартами прав і основних свобод людини, а й розглянути кожне право з точки зору власного досвіду або використовуючи візуальну інформацію, яку представляє виставка.

Також, представником  громадської організації «МАРТ» для учнів було проведено заняття на основі матеріалів виставки, де основний акцент був зроблений на права дитини, історію і еволюцію прав дитини, Конвенцію ООН про права дитини та її зміст.

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» була розроблена у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ/ MART http://mart-ngo.org.ua/uaза підтримки Міжнародного фонду “Відродження”http://www.irf.ua/iз використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”http://edu.helsinki.org.ua/, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини.

comments powered by Disqus