Увійти

23

трав. 2018

В Чернігові відкрили першу в Україні Алею Прав людини!

В Чернігові побільшило цікавих пам’яток. 23 травня мешканці міста та активісти громадських організацій «Еко місто Чернігів» та «МАRТ» заснували в Березовому гаю першу в Україні Алею прав людини.

Права людини як броня — вони захищають нас; вони як правила — говорять нам, як себе поводити; і вони як арбітри — ми можемо до них звертатися. Вони абстрактні — як емоції, і як емоції вони належать всім й існують, що б навколо не відбувалося.

Права людини подібні до природи, тому що їх не можна зневажити; та до духу, тому що їх неможливо зруйнувати. Вони подібні до доброти, правди і справедливості: вони пропонують нам повагу і вимагають від нас ставитися з повагою до інших.

Серед висаджених восьми молодих катальп, які символізують основоположні людські цінності, є Дерево Гідності, Дерево Толерантності, Дерево Рівності, Дерево Свободи, Дерево Миру, Дерево Демократії, Дерево Солідарності та Дерево Справедливості.

Організатори сподіваються, що Алея стане не тільки родзинкою Березового гаю, який набуває все більшої популярності серед чернігівців та гостей міста, а й на те, що такий незвичайний спосіб підняти важливу для суспільства тему надихне людей більше дізнаватися про свої права та захищати їх.

Захід реалізовано у рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», який реалізує громадська організація «МАRT» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Інформаційна підтримка – інтернет-портал «Високий Вал»

 

Контактні особи:

Сергій Забара

+ 38-093-678-86-86

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сергій Безбородько

+ 38-063-521-18-88

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

comments powered by Disqus