Увійти
Опубліковано в Новини організації

10

жовт. 2018

Як консолідовано працювати з дітьми у конфлікті з законом

Як працює система правосуддя та ре-соціалізація дітей у конфлікті із законом дізнавались експерти-учасники під час навчального візиту до Польщі у рамках проекту «Розвиток системи правосуддя та ре-соціалізація щодо дітей у конфлікті з законом в Україні», що відбувся 30 вересня – 6 жовтня 2018 року.

Проект має на меті сприяти запровадженню ефективної системи правосуддя щодо дітей у конфлікті із законом в Україні з урахуванням міжнародних стандартів та побудові системи ре-соціалізації неповнолітніх правопорушників.

Участь у візиті взяли експерти-практики: представники Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури, Національної поліції, судді, адвокати, представники громадських організацій.

Навчальна програма передбачала знайомство з міжнародними стандартами та прикладами позитивної практики польської моделі, роллю та завданнями Сімейного суду, відвідуванням напіввідкритих та відкритих центрів ре-соціалізації для неповнолітніх.

Учасники візиту мали змогу переконатися в необхідності тісної співпраці та взаємодії з громадськими організаціями з метою ре-соціалазації, які відіграють важливу роль у системі превенції та роботи з неповнолітніми після виходу з виправних закладів.

Сподіваємось, що позитивний польський досвід буде успішно застосовано у розробці системи ювенальної юстиції в Україні та ре-соціалізації дітей у конфлікті із законом.

Проект реалізується Громадська організація МАRТ у партнерстві з Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv та Міністерство юстиції України, за фінансової підтримки RITA та Фонд Домів Прав Людини (Осло).

Схожі матеріали

  • Нова доповідь ООН про становище з правами людини в Україні
    8 жовтня Верховний комісар ООН з прав людини Зеїд Ра‘ад аль Хусейн представив громадськості шосту доповідь стосовно ситуації у галузі прав людини в Україні, підготовлену за результатами роботи в нашій країні Моніторингової місії ООН з прав людини (ММПЛ) у період 18 серпня – 16 вересня 2014 р.
  • Міфи та реалії дискримінації в україні ОБГОВОРЮВАЛИ в рамках Наради ОБСЄ з прав людини
    Протягом десяти днів Варшава стала епіцентром обговорення ситуації з правами людини на просторах Організації з безпеки та співробітництва в Європі. В ці дні  (22вересня–3жовтня) Бюро з демократичних інститутів і прав людини організовує щорічні зустрічі у Варшаві з розгляду здійснення широкого спектру діяльності ОБСЄ в галузі людського виміру. Для правозахисних організацій це можливість представити своє бачення проблем у сфері прав людини та демократії.
  • Євромайдан отримав премію Леха Валенси за захист демократії та прав людини
    Український громадський рух Євромайдан отримав у Польщі премію імені Леха Валенси 2014 року. Нобелівський лауреат Валенса закликав до міжнародної солідарності з Україною. На церемонії нагородження, яка відбулась у понеділок, 29 вересня, у польському Гданську, український громадський рух Євромайдан представляли, зокрема, мер Києва Віталій Кличко та співачка Руслана Лижичко.
comments powered by Disqus