Увійти
Опубліковано в Новини організації

26

жовт. 2018

Правова допомога в інтересах дитини

 

Громадська приймальня  “МАРТ” надає юридичні консультації та правову допомогу дітям та їх батькам, здійснює супровід дітей та їх сімей, що стали жертвами порушення прав дитини, булінгу чи жорстокого поводження в школі, оточенні чи в  сім’ї.

 

Наші послуги:

Безкоштовні консультації;

Допомога в підготовці документів, в тому числі позовних заяв;

Представництво в органах влади у справах захисту прав дитини.

 

Надання правової допомоги здійснюється в рамках проекту “Захист прав дитини” за підтримки Фонду з сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Якщо Ви стали жертвою порушення прав дитини чи свідком - приходьте, телефонуйте та повідомляйте!

 

Ми гарантуємо Вам допомогу та конфіденційність!

 


Ми знаходимось: м.Чернігів, вул. П’ятницька 39; 7 поверх, офіс 702-703

 

Тел: 0462-77-41-10

Контактні особи:
Юрист громадської приймальні Дмитро Науменко

 

тел. 063-560-52-00

 

Схожі матеріали

  • Тренінг «Розробка, реалізація та оцінка проектів, спрямованих на розвиток та залучення громади»
    До уваги активістів, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування Чернігова та Чернігівської області! Громадська організація МАRТ оголошує конкурс на участь у тренінгу «Розробка, реалізація та оцінка проектів, спрямованих на розвиток та залучення громади», що відбудеться 26-28 листопада 2018 р. в м.Чернігів на базі Освітнього Дому прав людини-Чернігів (с.Количівка, пр. Луговий 1-Г). Тренінг буде корисним для активістів, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування.Під час тренінгу учасники матимуть змогу дізнатися як працювати так, аби досягати цілей організації, визначати та формулювати проблеми громади, працювати з потребами цільових груп. Особлива увага на тренінгу буде зосереджена на питаннях розвитку громади та залучення до прийняття рішень. Під час тренінгу учасники зможуть розробити міні-проекти для вирішення конкретних проблем у розвитку громади. Організатори забезпечують компенсацію проїзду (за наявності квитків), проживання та харчування під час тренінгу. Для участі в конкурсі Вам необхідно заповнити заявкуhttps://bit.ly/2JYiYng Заявки на участь в конкурсі приймаються до 18.00, 20 листопада. Програму тренінгу отримають учасники, запрошені до участі у тренінгу за результатами конкурсу. Тренери:Кирило Єкимов, Освітній Дім прав людини - Чернігів;Руслана Бурова, ГО «МАРТ» Тренінг відбудеться в рамках проекту "Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів" за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.
  • Країна гідності
    Можливість створити свою країну гідності сьогодні була в учнів 9-х класів ЗОШ №34 м.Чернігова, що знаходиться на Шерстянці. Команда ГО MART завітала до школи з метою пограти в “Країну гідності” - навчальну карткову гру для молоді, аби учні мали змогу дізнатись більше про соціальні права. Гравці діляться на команди і стають членами парламенту вигаданої країни, після чого приймають рішення про соціальну політику. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв'язки з соціальною політикою. Гра була створена в рамках проекту "Enter"! - забезпечення доступу до соціальних прав для молоді у рамках святкування 50-річчя Європейської соціальної хартії. Проект закликаний заохочувати розвиток молодіжної роботи та реакцію молодіжної політики у відповідь на обмеження, дискримінацію та насильство щодо молоді, а також сприяти доступу соціальних прав для всіх молодих людей.    
  • На шляху до запровадження європейських стандартів роботи з дітьми
    Як втілити в життя європейський досвід системи ювенальної юстиції, удосконалити нормативно-правову базу та запровадити європейські стандарти роботи з дітьми, що порушили закон, або ж перебувають за крок до здійснення правопорушення, вирішували представники Міністерства юстиції та громадських організацій під час робочої зустрічі 23-24 жовтня в Освітньому домі прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv. Робоча зустріч стала першою після навчальної поїздки до Польщі, з метою ознайомлення з польською системою правосуддя та ре-соціалізації неповнолітніх, і відбулася в рамках проекту «Розвиток системи ювенальної юстиції в Україні та ре-соціалізація неповнолітніх у конфлікті з законом». Проект реалізує Громадська організація МАRТ спільно з Гельсінським Фондом прав людини, за підтримки Фундації Домів прав людини, у співпраці з Міністерством юстиції України. Учасники зустрічі визначили цілий ряд причин – як системних, так і суспільних, стосовно того - чому система ювенальної юстиції не працює відповідно до європейського досвіду та чому суспільство допускає вчинення дитиною злочину. Що робиться не так, або не робиться взагалі всіма відповідальними за це державними, місцевими та суспільними інституціями? Відповідно, напрацьовано цілий ряд рекомендацій та пропозицій щодо покращення ситуації. Дуже практичною і цікавою була зустріч та бесіда з представниками Служба в справах дітей ОДА та Центру соціальних служб для сім’ї та молоді, під час якої їх представники розповіли про роботу служб, що працюють в інтересах дітей на регіональному та місцевому рівні. Всі напрацьовані рекомендації будуть розглянуті на наступній зустрічі в Міністерстві юстиції України та після детального обговорення будуть враховані під час роботи над проектом закону “Про юстицію щодо дітей”, яку напрацьовує Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх спільно з громадськими організаціями.
comments powered by Disqus