Увійти
Опубліковано в Тендер , Анонси

24

квіт. 2017

Оголошено тендер на послуги експертів для створення навчального посібника!

1. Замовник:

1.1. Найменування: Громадська організація «МАРТ»

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:25618907

1.3. Місцезнаходження: 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімн. 702

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: 

Мурза Денис Сергійович, координатор проекту,

тел./факс: (0462) 774-110

ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1.5. Мета: розробка посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму».

1.6. Завдання:

- надання послуг головного експерта-укладача посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму».

- надання послуг експерта-розробника тематичних блоків посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму».

- надання методичного редактора посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму».

2. Фінансування закупівлі:

2.1. Джерело фінансування закупівлі: за рахунок проекту «Навчальний посібник для підготовки моніторів Національного превентивного механізму», що реалізується Громадською організацією «МАРТ» у рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії..

3. Адреса веб-порталу:www.mart-ngo.org.ua

4. Інформація про предмет закупівлі:

4.1. Найменування предмета закупівлі: 

4.2. Опис предмета закупівлі:

Виконавці зобов’язуються якісно та надавати послуги:

-          головного експерта-укладача посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму»: розробка концепції посібника та його основних розділів, змістовне та концептуальні висновки в рамках кожного розділу, допомога напрацювання розділів, остаточне редагування та укладання посібника.

-          експерта-розробника тематичних блоків посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму»: розробка тематичних блоків посібника («Основи концепції прав людини», «Національний превентивний механізм як вид моніторингу прав людини», «Стандарти належного поводження в місцях несвободи, «Підготовка та проведення візиту НПМ: крок за кроком», «Інформування про візит та відстеження результатів моніторингового візиту НПМ, «Від візиту до змін»).

-          методичного редактора посібника «Посібник з підготовки моніторів Національного превентивного механізму» (участь у підготовці технічного завдання для авторів окремих розділів посібника, методичне редагування авторських розробок, надання методичних консультацій та рекомендацій авторській групі, участь у підготовці остаточної версії посібника).

4.3. Строк поставки товарів або надання послуг:  15.05.2017 – 15.11.2017 рр.

5. Основні умови договору: Замовник отримує послуги за 100% передоплатою відповідно до договору або розрахункових документів (рахунок/рахунок-фактура). Виконавець зобов’язаний надати послуги в повному складі та в зазначені терміни. Протягом 5 днів після надання готових роликів, але не пізніше 20.11.2017 р., надати документи про надані послуги за наступними критеріями: кошторис наданих послуг (з первинною документацією у додатку), акт виконаних робіт.

6. Строк дії цінових пропозицій:  10 днів.

7. Подання цінових пропозицій:

7.1. Місце та спосіб подання:особисто або електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою у темі листа: «ТЕНДЕР». Пакет документів має містити: цінову пропозицію (плановий кошторис), реквізити учасника тендеру.

7.2. Строк: до 17:00 год. 03.05.2017 р.

8. Розкриття цінових пропозицій:

8.1. Місце: 14000, м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімн. 702;

8.2. Дата: 04.05.2017 р.

8.3. Час: 11:00.

comments powered by Disqus