8 липня наша команда відвідала села Вишневе та Велика Вісь Ріпкинської громади

Це уже наша п’ята така поїздка до населених пунктів області з психологами та юристами. Цього разу, 8 липня, ми відвідали села Вишневе та Велика Вісь, що в Ріпкинській громаді. Там наша команда працювала з місцевими жителями.

Юристи Дмитро Науменко та Владислав Мишко провели групові та індивідуальні консультації населення. Розповідали про оформлення соціальних виплат та допомоги у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, оформлення різних документів в умовах воєнного стану.

Ірина Лісовецька (психологиня нашого проєкту та методистка Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області) провела заняття з дітьми різного віку. Разом виконали вправу для пошуку внутрішніх та зовнішніх ресурсів; людей, до яких можна звернутися за допомогою і підтримкою.

Одночасно із заняттям із дітьми у сусідньому кабінеті дорослі спілкувалися з Віктором Мозговим, психологом нашого проєкту. Найбільше батьків цікавило як дітям відновитися після окупації, як батькам та рідним діяти в кризових ситуаціях.

Крім того, Ірина та Віктор надавали індивідуальні консультації жителям сіл Вишневе та Велика Вісь.


Цей матеріал створено ГО «MART» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.