![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-22-300x300.jpg)
8 липня наша команда відвідала села Вишневе та Велика Вісь Ріпкинської громади
Це уже наша п’ята така поїздка до населених пунктів області з психологами та юристами. Цього разу, 8 липня, ми відвідали села Вишневе та Велика Вісь, що в Ріпкинській громаді. Там наша команда працювала з місцевими жителями.
Юристи Дмитро Науменко та Владислав Мишко провели групові та індивідуальні консультації населення. Розповідали про оформлення соціальних виплат та допомоги у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, оформлення різних документів в умовах воєнного стану.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-15.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-16.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-24.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-25.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-26.jpg)
Ірина Лісовецька (психологиня нашого проєкту та методистка Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області) провела заняття з дітьми різного віку. Разом виконали вправу для пошуку внутрішніх та зовнішніх ресурсів; людей, до яких можна звернутися за допомогою і підтримкою.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-17.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-18.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-5.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-6.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-10.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-13.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-21.jpg)
Одночасно із заняттям із дітьми у сусідньому кабінеті дорослі спілкувалися з Віктором Мозговим, психологом нашого проєкту. Найбільше батьків цікавило як дітям відновитися після окупації, як батькам та рідним діяти в кризових ситуаціях.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-8.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-11.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Сайт-Вишневе-23.jpg)
Крім того, Ірина та Віктор надавали індивідуальні консультації жителям сіл Вишневе та Велика Вісь.