Друзі, з радістю повідомляємо про початок реалізації нового цікавого проєкту: «Становлення правових та етичних традицій участі через просвітництво в сфері прав людини засобами кіно».

22 Березня, 2021 Uncategorized, Анонси

Дана ініціатива буде впроваджуватись з нашим новим партнером – Тупичівською територіальною громадою, яка має амбітні плани щодо розвитку та активізації участі громадян у житті громади.

Наша організація продовжує працювати в напрямку залучення громадян до процесів прийняття рішень на місцевому рівні, шляхом впровадження та використання територіальними громадами різноманітних форм місцевої демократії. Цікавинкою даного проєкту стане використання документального кіно про права людини під час освітніх заходів.

Проєкт спрямовано на сприяння процесам демократизації в Тупичівській громаді Чернігівської області для запровадження відповідних правових і етичних традицій, що стосуються залучення до процесу прийняття рішень та співпраці місцевої влади та громади.

Діяльність в рамках проєкту передбачає такі компоненти:

• Освітній в рамках якого заплановано проведення інформаційно-просвітницьких зустрічей (семінари, воркшопи, круглий стіл). Мета – навчання інструментам місцевої демократії, співпраці влади та ГО;

• Дослідницький компонент передбачає аналіз місцевої нормативної бази громади, виявлення прогалин для здійснення місцевої демократії;

• Нормотворчий – протягом проєкту передбачено організацію та експертний супровід практичної роботи учасників щодо розробки та удосконалення місцевих нормативних актів, що забезпечуватимуть практики використання процедур місцевої демократії для розв’язання місцевих проблем;

• Комунікативно-діалоговий компонент передбачає проведення просвітницьких заходів із використанням документального кіно про права людини. З метою організації діяльності кіно клубу на базі громади проєктом передбачено забезпечення відповідним обладнанням.

Проєкт «Мережа DOCU/КЛУБів за реформи» сприяє місцевому розвитку та демократичним реформам у сфері прав людини. Він націлений на співпрацю та розбудову спроможності місцевих органів влади та громадянського суспільства. У кіноклубах показують фільми, тематика яких пов’язана з певним правом людини. Крім того, після кожного показу відбувається дискусія за участі експертів. Більше про DOCU/CLUBs можна дізнатися на сайті.

Проєкт «Мережа DOCU/CLUB — за реформи!» фінансується Європейським Союзом та Національним фондом на підтримку демократії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.