![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Седнів-3-300x300.jpeg)
Команда ГО «MART» 14 липня працювала в Седневі з місцевими жителями.
14 Липня, 2022
Новини, Новини(старі)
Юристи Дмитро Науменко та Владислав Мишко надавали індивідуальні консультації жителям громади. Спілкувалися з різних питань, у тому числі про виплати допомоги від держави, пільги для багатодітних сімей.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Седнів-1.jpeg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Седнів-2.jpeg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Седнів-3.jpeg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/Седнів-4.jpeg)
У виїзді взяла участь заступниця начальника Головного управління Національної соціальної сервісної служби в Чернігівській області Юлія Олифіренко. Вона говорила із представниками органів місцевого самоврядування щодо питань захисту прав дітей в умовах воєнного стану.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-15_13-15-34-1024x578.jpg)
Большое спасибо за подробную информацию.