Шукаємо громади у Чернігівській області для участі у проекті «Розвиток громад, що заснований на правах людини»!

2 Травня, 2019 Uncategorized, Анонси

Громадська організація «МАРТ» оголошує конкурс на участь у проекті «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини» для громад Чернігівської області.

Ініціатива підтримується в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Дві громади, що будуть відібрані до участі в проекті отримають міні – грант до 20 тис. грн. для впровадження ініціатив, що пов’язані з правами людини.

Цілі проекту:

1.Навчально-практична підготовка представників місцевої влади та громадянського суспільства 2 територіальних громад Чернігівської області.

2. Розробка та проведення пілотних заходів моніторингу у 2 територіальних громадах, підготовка за його результатами щонайменше 2-ох планів імплементації прав людини у розвитку місцевої громади.

3. Підтримка місцевих ініціатив по впровадженню підходу, що заснований на правах людини у 2 громадах, які беруть участь у проекті.

4. Поширення практики застосування підходу, що заснований на правах людини у розвитку місцевої громади.

5. Збільшення кількості ОТГ в Чернігівській області, які забезпечують широку участь в прийнятті рішень, принципи рівності, недискримінації, демократичного врядування, а також стандарти прав людини в повсякденному формуванні місцевої політики.

До участі у проекті запрошуються сформовані команди – представники ОТГ Чернігівської області, які готові діяти на користь та розвиток своєї громади та реалізувати міні-проекти по просуванню стандартів та принципів прав людини в порядок денний життя громади.

Умови участі та порядок формування команди від громади для участі в проекті:

– до складу команди має увійти по 4 представники місцевої влади, що приймають рішення, або ж впливають на прийняття рішень; 4 представники громади (активісти громадських організацій, освітяни, молодь, журналісти). Тобто, команда має складатися з 8 осіб;

– команда має бути готовою в повному складі взяти участь у триденному навчальному тренінгу в кінці червня(дати можуть коригуватись);

– команда має бути готовою провести інформаційно-просвітницький публічний захід про цілі проекту в громаді;

– команда має розробити проект (за консультаційної підтримки експертів), цільовою групою якого можуть бути вразливі групи населення( молодь, діти, жінки, літні люди, особи з інвалідністю, учасники АТО, ООС, сім’ї загиблих в АТО, ВПО, національні меншини та ін.);

– команда має бути спроможною відзвітуватись про фінансову та змістовну діяльність в рамках підтриманого проекту для фінансової звітності;

– команда отримає міні грант для реалізації проекту, максимальний розмір якого становить 20000 грн (проект необхідно буде реалізувати протягом трьох місяців);

– для більш успішного перебігу діяльності та координації команда має обрати поміж себе координатора;

Як стати учасником проекту «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини»

– заповнити аплікаційну форму за посиланням не пізніше 18 травня 2019 р;

– переконатися, що ваша заявка прийнята;

– заявка має містити інформацію про всіх 8 членів команди.

Результати відбору громад буде повідомлено не пізніше 25 травня 2019 року.

Ініціатива в Чернігівській області впроваджується громадською організацією «МАРТ» у рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Контактні особи:

Руслана Бурова

(050)383 33 42

ruslanaburova4@gmail.com

Дмитро Науменко

(063) 994 99 62

naumdima@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.