Стандарти прав дитини – у повсякденну роботу професійних груп, що працюють в інтересах дитини

1 Листопада, 2021 Uncategorized

30 жовтня у правовому клубі PRAVOKATOR у м. Харкові відбувся тренінг «Правосуддя, дружнє до дитини: міжнародні стандарти». Тренінг було організовано Громадською організацією «МАРТ» у рамках проекту «Формування спільноти юристів, які застосовують стандарти правосуддя, дружнього до дитини», що реалізується громадською організацією MAРT у партнерстві з Helsińska Fundacja Praw Człowieka (Варшава, Польща) та Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv за підтримки Human Rights House Foundation (Осло, Норвегія) та Європейського Союзу.

Учасниками та учасницями тренінгу були фахівці, які в різних сферах працюють з дітьми – педагоги, адвокати, судді, правники, викладачі, науковці та студенти – майбутні соціальні педагоги.

Наші тренерки – адвокатка Анна Василенко та суддя Наталія Яковенко знайомили учасників з міжнародними стандартами прав дитини, стандартами поводження з дітьми у конфлікті та у контакті із законом, а також розповідали про представництво інтересів дитини у цивільному судочинстві. Учасники та учасниці вирішували практичні кейси, спільно обговорювали проблемні питання у сфері захисту прав дитини.

Дуже важливим стало те, що на прикладах власної діяльності як судді і адвоката, тренерки знайомили учасників з успішними практиками застосування стандартів прав дитини у повсякденній професійній роботі і доводили, що це можливо і необхідно робити кожному, хто працює у сфері забезпечення та реалізації прав дитини.

Опубліковано
В категорії: Uncategorized

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.