Запрошуємо на конференцію «Права дитини в Чернігівській області: виклики та шляхи їх подолання»!

12 Липня, 2019 Uncategorized, Анонси

Запрошуємо на конференцію «Права дитини в Чернігівській області: виклики та шляхи їх подолання», яка відбудеться 15 липня 2019 в залі засідань Новозаводської районної у м. Чернігові ради (3 поверх), м. Чернігів, вул. Щорса, 19.

Конференція проводиться в рамках ініціативи ГО «МАРТ» «Захист та підтримка прав дитини в Чернігівській області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

В роботі конференції візьмуть участь представники місцевих громадських організацій, ЗМІ, соціальних служб та органів місцевої влади, які працюють в інтересах дітей в Чернігівській області.

Основним завданням конференції є вироблення шляхів забезпечення виконання Рекомендації Комітету ООН з прав дитини на місцевому рівні.

Під час роботи конференції будуть представлені результати виконання проекту «Захист прав дитини в Чернігівській області», а саме:

  • Результати моніторингових візитів до закладів Чернігівської області де постійно перебувають діти без батьків або позбавлені батьківського піклування (школи – інтернати)
  • Аналіз проблем пов’язаних з дотриманням прав дитини на основі звернень до громадської приймальні.
  • Аналіз матеріалів місцевих ЗМІ щодо висвітлення питань захисту та дотримання прав дитини в Чернігівській області.
  • Аналіз права щодо прав дитини на місцевому рівні.

Під час конференції буде організовано обговорення та дискусію щодо існуючої ситуації з дотриманням прав дитини в Чернігівській області, а також шляхів її покращення відповідно до вимог Конвенції ООН прав дитини. Обговорення, що відбудеться під час роботи конференції дасть можливість почути позицію та погляди на проблемні питання місцевої політики щодо забезпечення та захисту прав дитини в Чернігівській області від представників органів місцевої влади та громадських організацій.

Початок роботи конференції : 15липня 2019 року – о 14.00

Завершення роботи конференції: 15 липня 2019 року о 15. 00

Організатори заходу забезпечують каву для учасників конференції. За умови наявності проїзних квитків, учасникам з інших населених пунктів області будуть компенсовані витрати на проїзд.

До участі в конференції запрошуються представники ЗМІ, громадських організацій та органів місцевої влади.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.