Запрошуємо на онлайн-курс «Права дитини в умовах війни»

6 Вересня, 2022 Uncategorized

Запрошуємо представників та представниць органів місцевого самоврядування та служб, що працюють в інтересах дітей у Чернігівській, Сумській та Черкаській області до участі у навчальному курсі «Права дитини в умовах війни». Перший цикл курсу складатиметься із трьох вебінарів, які відбудуться 12, 15 та 19 вересня 2022 о 14.00 год.

Курс спрямований на посилення потенціалу державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та професійних груп, які працюють в інтересах дітей вирішувати проблеми із забезпеченням та захистом прав дитини у складних умовах, що викликані збройною агресією.

В ході трьох зустрічей онлайн, учасники та учасниці зможуть підвищити кваліфікацію у сфері прав дитини. Також, разом із колегами можна буде шукати рішення та обмінятися досвідом щодо шляхів подолання викликів щодо забезпечення та захисту прав дитини в складних умовах, зумовлених збройною агресією.

Всі учасники та учасниці, які візьмуть участь у навчальному курсі, що складатиметься із трьох онлайн вебінарів отримають СЕРТИФІКАТ.

Модератори та доповідачі навчального курсу:

Сергій Буров/ГО МАРТ/Освітній Дім прав людини -Чернігів;

Ельжбетта Чиж, Гельсінський Фонд прав людини (Варшава);

Богна Хмелевська, Гельсінський Фонд з прав людини (Варшава).

Наталія Єсіна, Північна правозахисна група (Суми).

Дати і час вебінарів:

15 вересня 2022 – 14.00 год.

19 вересня 2022 – 14.00 год.

12 вересня 2022 – 14.00 год.

Тривалість кожного із вебінарів – 1 год. 20 хв.

Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/5De3cFTvpQJqgkc66

Для участі Просимо Вас зареєструватися до 18.00, 8 вересня 2022 р.

Захід проводиться в рамках проєкту «Права дитини та доступ до правосуддя в умовах воєнного стану», що реалізується ГО МАРТ спільно із Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) у партнерстві з Освітнім домом прав людини – Чернігів, Північною правозахисною групою (Суми) та Черкаським правозахисним центром, за підтримки Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія).

Опубліковано
В категорії: Uncategorized

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.