Думай глобально, дій локально!

19 Серпня, 2019 Новини

В п’ятницю, 16 серпня під таким гаслом пройшла інформаційно-просвітницька зустріч з громадою в ОТГ Лосинівка у рамках проекту «Розвиток місцевих громад, що заснований на правах людини»


«Якими б далекими не здавались нам такі поняття як «права і свобода людини», маємо розуміти, що вони тут, поруч у кожному дні, на кожному кроці. Права людини є невід’ємною складовою нашого повсякденного життя. Наше завдання зрозуміти їх важливість, знайти їх та підтримувати, зробити основою взаємодії та побудови місцевих правил і норм. Це зробить нас вільними та дозволить розвиватись як єдине ціле, але це можливо за умов дієвої участі кожного, готовності до співпраці, діалогу та взяттям на себе відповідальності за себе та за спільноту. Активність, сміливість, мужність йти вперед, коли щось не вдається – це єдина сила, яка дозволить змінити існуючу ситуацію», звернулась до мешканців громади Руслана Бурова, виконавча директорка ГО «MART»

Роман Шевчун розповів про плани, ідеї, сподівання на підтримку: «Головне знайти ту ідею, яка підштовхне до активності».

Ініціатива впроваджується ГО “MART” у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Мережа хабів України
Embassy of Denmark in Ukraine
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Опубліковано
В категорії: Новини

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.