У Новобілоуській громаді працювали юристи та психологи нашої організації
5 Серпня, 2022
Новини, Новини(старі)
Серпневі поїздки нашої команди почалися з відвідування Новобілоуської громади.
Юристи Громадської організації «MART» Владислав Мишко та Дмитро Науменко працювали з жителями Халявинського та Хмільницького старостинських округів. Вони надавали безоплатні консультації населенню.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297774613_5261239003911418_8744073227110227092_n.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297632108_5261239083911410_5515395209910896273_n.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297632045_5261238920578093_2337466518652756325_n.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297764250_5261238813911437_5972420265136343422_n-e1661421615212.jpg)
Разом із нашими юристами на виїзді також працював заступник начальника відділу безоплатної правової допомоги Чернігівського МЦ Данило Павлюк.
Психологиня Ірина Лісовецька (методистка Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області) провела заняття з дітьми. Вони робили вправи, які допомагають у простій формі знаходити внутрішні та зовнішні ресурси; людей, до яких можна звернутися за допомогою і підтримкою. Завдяки цьому діти отримують механізми, які можуть підтримувати їх у складних ситуаціях.
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/296965096_5261239217244730_5758345660763887579_n.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297620442_5261238673911451_6910238719313450871_n.jpg)
![](https://mart-ngo.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/297616562_5261238590578126_1512111708027602633_n.jpg)