Презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю» в Чернігові

1 Серпня, 2019 Uncategorized

9 серпня 2019 року з 10:00 до 13:00 год. в приміщенні залу засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради (вул. Щорса, 19, 3 поверх) буде проведено навчання за програмою “Взаємодія органів влади з громадськістю” для фахівців, відповідальних за взаємодію з громадськістю, громадських активістів та представників місцевої влади в рамках проекту Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) «Сприяння реформі державної служби шляхом посилення взаємодії державних органів виконавчої влади з громадськістю», який реалізується у партнерстві з Національним агенством України з питань державної служби.

Мета заходу: ознайомити учасників заходу із основними засадами та інструментами взаємодії державних органів із громадськістю, обговорити ключові перешкоди до такої взаємодії у їх регіонах та заохотити пройти он-лайн курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Для участі необхідно до 06 серпня 2019 року зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1qik9xFoNwpNby2-3Up5U3IK6I3I6avCxmHS3WJkRqhI/edit

Контактна особа: Дмитро Науменко юрист громадської організації «МАРТ»  — тел.:+(3063) 994-99-62.

Додаткова інформація 

Реформа державної служби розпочалася з прийняття нового Закону України «Про державну службу» за підтримки міжнародних партнерів, громадських організацій та незалежних експертів та продовжується і сьогодні.

Проект «Підтримка реформи державної служби в Україні шляхом посилення співпраці громадськості та Уряду» (вересень 2018 – серпень 2019), який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується ПРООН в Україні, є частиною програми ПРООН із демократичного врядування. Головною метою проекту є підтримка реформи державного управління та державної служби в Україні шляхом зміцнення співпраці між органами державної влади та громадськістю, імплементації найкращих практик у сфері належного управління та інституціоналізації спроможності державних службовців щодо ефективного співробітництва з громадянським суспільством.

Одним із компонентів цього проекту розробка та просування онлайн-курсу «Взаємодія органів державної влади із громадськістю. Мета курсу «Взаємодія органів державної влади з громадськістю» – ознайомити фахівців структурних підрозділів з питань взаємодії з медіа та зв’язків з громадськістю в апаратах органів державної влади із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії органів державної влади з громадськістю; розвинути їхні навички планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю. Водночас курс розрахований на ширшу аудиторію: працівників інших структурних підрозділів органів державної влади, які в своїй діяльності взаємодіють з громадськістю; широке коло осіб (включно з представниками громадськості), зацікавлених у набутті знань про принципи та стандарти взаємодії з громадськістю, що стануть корисними в їхній діяльності.

Опубліковано
В категорії: Uncategorized

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.